Wasbeurt bij Autowas Twente
Wasbeurt bij Autowas Twente
Een glanzende auto, dankzij het 'Platinum' wasprogramma bij Autowas Twente. Geniet van een kopje of thee en rij weg met een blinkend schone auto.
Tickets direct beschikbaar
Tickets scanbaar vanaf je smartphone
Wat te verwachten
- Wasprogramma 'Platinum!' bij Autowas Twente (t.w.v. €17)
- De wasstraat heeft een doorrijhoogte van 2,75 en beschikt over meerdere sensoren zodat auto’s met spoilers er ook door kunnen
- Cabrio’s kunnen ook door de wasstraat
- De wasstraat beschikt over SofTecs borstels
- Jouw auto wordt handmatig voorgewassen!
Voorwaarden
- De voucher is na aankoop 2 maanden geldig
- De voucher is je betalingsbewijs. Toon deze vanaf je smartphone of neem hem geprint mee
- Dagelijks geopend. Bekijk hier de actuele openingstijden
Meer informatie
Bij Autowas Twente kan je terecht met je auto of bedrijfsbus en rij je weg met een blinkende auto. Je kan genieten van een kopje koffie of thee, terwijl je auto grondig en uitgebreid wordt gewassen. De wasbeurt start met het handmatig voorwassen om de lastige hoeken en plekken schoon te krijgen. Daarna spuiten ze het oppervlakkige vuil eraf en gaat je auto de wasstraat door. De wasstraat bestaat uit een roll-over machine met soft-tecs wasmateriaal. Wat ervoor zorgt dat je lak beschermd blijft en je auto optimaal glanst.
Wasprogramma 'Platinum'
- Actief schuim
- Hogedruk voorwassen
- Wassen
- Bodemreiniging
- Wax
- Drogen
- Polish-Wax
Bereikbaarheid
Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden
Kijk voor meer informatie op de website van Autowas Twente.
Locatie
Beoordelingen
19 september 2023
Mooie locatie om jouw auto weer stralend schoon en glimmend terug te zien.
29 juli 2023
Helaas heb ik de voucher laten verlopen🙁
3 april 2023
Ze hebben 3 wasstraten maar door personeelsgebrek is er maar 1 wasstraat open. Daardoor lang wachten, jammer ik heb dit hier vaker meegemaakt. De auto wordt wel mooi schoon.
30 maart 2023
Prima wasstraat met erg vriendelijk personeel
25 februari 2023
Geweldig was er voor het eerst.